crude oil Forex news Oil

FISA Memo Je Jen Začátek Boje Bažiny

Autorem je Tom Luongo,

FISA memo byl propuštěn do Bílého Domu v pátek. Zcela neupravenou. Boj udržet tuto poznámku z očí veřejnosti byla intenzivní. A od té doby je existence byl vyroben známý to má vyjasnit naše domácí politika tak, že několik objektů, kdy.

S Ruskem-gate nedaří, Zvláštní Poradce Robert Mueller vyšetřování zdržuje, tuto poznámku, aby bylo jasné, že jediná věc, na které záleží ve Washingtonu d. c. je vítězství.

Politické vítězství, ne slouží lidem, kteří tě zvolili, jsou mnohem důležitější než jakékoliv jiné protiplnění.

Z. Adam Schiff je stále zoufalejší pokusy stonewall pravdu FBI je předvídatelný apeluje na tajemství z činných v trestním řízení ke krytí korupce, ta zpráva je zvedání váhy z očí voličů po celé zemi.

To jim švábi došly rohy skrýt ve.

Je čas připravit se na špičaté boty a začít kickin’.

Reakce na tuto poznámku dává za klasické liberální kritika, že organizace je nejvyšší prioritou je pud sebezáchovy. Dělat to, co tě tvoří organizace dodáván s odstupem druhé.

Vláda vytváří organizace, které nejsou přímo odpovědní lidé, kteří je financují, a proto může kopat příkopy kolem sebe, aby zajistily své přežití bez ohledu na to, co.

To je podstata korupce. To je podstata, proč Bažiny musí být odváděna.

FBI je zkorumpovaný a prodejný organizace moci-hlad, self-spravedlivý rozhodci svévolné spravedlnosti. Dokonce i dobří agenti jsou poznamenána organizační hnít. Totéž platí v každé ministerstvo.

Nikdo vidí korupci jako státní zaměstnanec s polovinou svědomí.

Tlak na uvolnění není tato memo pochází z dříve velmi mocné lidi – Obama a jeho štáb, Clintonovi, DNC, atd. Fallout bude přepracovat od základů více výkonné agentury v rámci Federální Vlády.

To je to, co Donald Trump byl zvolen.

To bude zničit důvěryhodnost Demokratické Strany. To bude dále oslabit důvěryhodnost jejich pomahačů v horní části Republikánské Strany. Nemylte se, to není důležité v Washington chce to memo propuštěn.

Vědí, že to bude zničit kariéry a narušit normální způsob, jak dělat věci.

Dobrý.

Normální způsob, jak dělat věci, je to hrozné. To vede ke zneužívání, plýtvání, podvodům a umožňuje nejhorší kriminální chování. Ale, to také umožňuje systém korupce házet špínu na každého, takže všechny zúčastněné, včetně dobrých lidí, vybrat si, zůstat a bojovat v rámci tohoto systému, nebo odejít s vědomím, někdo horší, přijde za nimi.

To je prostředky, které tyto organizace zachovat jejich přežití.

A tato poznámka je přímé ohrožení. Můžeme sledovat pořady, jako domeček z Karet, nebo i Hry o Trůny a korupci hrát před námi.

Ale dramatizovat to se zbavíme našeho strachu.

Nyní budeme mít možnost vidět z první ruky, jak špatný je korupce a pro ty, kteří stále věří, Trump je anti-Krista, nebo alespoň odporný hulvát, budou muset uznat, že kampaň proti němu se mýlil.

Že vítězství za každou cenu není výhra. Je to jen další den v Bažině.

 

Že mobilizaci zdrojů z více zpravodajských agentur zastavit jeho zvolení, nebo převrátit, je odpor k tomu, co naše vláda existuje pro v první řadě.

Zpráva ukazuje, že je to pravda. Je čas ukončit dětinské záchvaty vzteku, zeptejte se na některé hip bahňáků a práce uklízení.

Post FISA Memo Je Jen Začátek Boje Bažiny appeared first on surové ropy.novinky.